Přemýšlíte o založení prodejního účtu na Amazonu?

Výborně! Amazon Marketplace je pro vás výborná příležitost.  Ať už jste zástupce prodejní, nebo výrobní firmy, nebo drobný živnostník

Přes 300 milionů věrných Amazon zákazníků řeší pravidelně své nákupy na platformě Amazonu. 

Na začátku vaší cesty je založení prodejního účtu na Amazonu. Tento proces je přísný a pro některé prodejce i složitý.

Poslechněte si video, kde vám vysvětlím, proč tento online průvodce založením prodejního účtu na Amazonu vzniknul.

Gabriela z amz GUIDE

Začněte prodávat do dvou týdnů, netrapte se zakládáním Seller Central účtu bez online průvodce.

Návod krok za krokem


Popisuji proces založení prodejního účtu krok za krokem. Odpovídám na nejčastější dotazy a upozorňuji na časté chyby, které se vám jako novému prodejci mohou stát.

Zvládnete to i vy


Celý návod je kompletně v češtině. Jednotlivé obrázky administrace vysvětluji tak, aby založení účtu nebylo stresem, ale potěšením. Vyvětluji i základní pojmy Amazonu.

Šetřím váš čas i peníze


V tomto 50 minutovém návodu naleznete mé zkušenosti nasbírané od roku 2014. Nemusíte v průběhu registrace dělat chyby, které jsem před lety dělala já.

Nejčastější dotazy k online průvodci založením účtu na Amazonu

Přemýšlíte nad prodejem na Amazonu?

První kroky jsou vždy nejtěžší. Proto jsem na základě svých mnohaletých zkušeností připravila online návod krok za krokem. Díky tomuto průvodci si svůj prodejní účet na Amazonu založíte sami, v krátké době a bez zbytečných nervů a blokací ze strany Amazonu.

Jak online průvodce vypadá?

Nevím jak vy, ale já ráda poslouchám videa. Proto i tento online průvodce je přehledné video se spoustou praktických ukázek a konkrétních fotek administrace Amazonu. Můžete si ho pustit kdekoliv proklikem na link, který vám přijde do emailu.

Jak je online průvodce dlouhý?

Samotné video trvá bez pár vteřin 50 minut. Nicméně v první části vám prozradím co vše si musíte nejprve připravit. Budete si tedy návod pouštět postupně, podle fáze ve které při zakládání prodejního účtu budete. 

Jste v procesu registrace a nevíte jak dál. Je pro vás tento návod vhodný?

Ano, tento návod není pouze pro ty, kteří začínají s registrací od začátku. 

Právě v průběhu registrace většina prodejců zjistí, že jsou tzv. v koncích. V průvodci často říkám, jakých chyb se nově registrující nejčastěji dopouští. Nejspíše, co to bude i ta vaše. 🙂

Kdo jsou zákazníci Amazonu?

Zákazníky Amazonu jsou domácnosti na celém světě, ale i malé, střední firmy a korporace. Amazon tedy nabízí možnost prodeje zboží B2C, ale i B2B. U B2B prodejů umíte nastavit zvýhodněné ceny produktů při množstevním nákupu.

Jen v Evropě je 9 Amazon trhů, které umí obsloužit většinu evropských zemí.

Reference

Měl jsem problémy s registrací na německém Amazonu. Po měsíci trápení ve stylu DIY účet otevřen za 18 hodin 32 minut a 24 sekund. Díky!
Michal Frosch
spolumajitel SAVA BIKE
S Gabrielou jsme prošli revizí našeho účtu na Amazon.de, vysvětlila mi základní aspekty práce a fungování tohoto poměrně složitého obchodního místa. Zpracovali jsme strategii pro prezentaci značky, produkty a vyčistili zalistování. Její znalosti a odbornosti jsou nedocenitelné a rozhodně se vyplatí s ní spolupracovat.
Milan Gába
S paní Gabrielou jsme nejprve řešili konzultaci nad firemním Amazon Vendor účtem a následně jsme pokračovali analýzou účtu.
Martin Budek
Manažer E-commerce