Gabriela | amz GUIDE

Můj Amazon příběh

Kdo jsem?

Jmenuji se Gabriela Bernatová a od roku 2014 prodávám zboží na Amazon Marketplace. Jednoduše z České Republiky do celého světa. Zároveň pomáhám českým a slovenským podnikatelům se zakládáním, ale i s vedením prodejních účtů na Amazonu. Těší mě úspěch českých a slovenských výrobců, eshopů i hand-made výrobců na zahraničních trzích. Amazon je výborná příležitost expanze.

Jak můj Amazon příběh začal?

Začátek mé cesty na Amazonu nebyl vůbec růžový. Psal se rok 2014. Marně jsem hledala školení, články a informace o prodeji na Amazonu z České Republiky.

Netušila jsem jaký produkt je na Amazon vhodný. Neuměla si vypočítat reálné náklady na poplatky. Neznala jsem všechna pravidla prodeje přes Amazon Marketplace, neuměla nastavit reklamy, daně a výstupy pro účetní. Trávila jsem dlouhé dny a večery nad překlady. Má cesta na Amazon vedla formou pokus – omyl. Stálo mě to nejen čas, ale i finance.

Jak můj příběh pokračuje?

Dnes jsou pro mě všechny požadavky Amazonu samozřejmostí. Vím, jak založit prodejní účet bez nepříjemných překvapení. Na co se připravit z pohledu daní a účetnictví. Poznám, které produkty jsou na Amazon vhodné a umím nastavit správnou cenotvorbu. Vím, že reklamy jsou důležitou součástí prodejní strategie a umím je nastavit. Pravidelně se účastním školení a využívám placené nástroje pro práci na produktech, nebo reporting reklam.

Trnitou cestu na začátku podnikání na Amazonu jsem nevzdala.

Dnes mám za sebou založení více než 200 prodejních účtů a desítky tisíc produktů. Díky síle Amazonu mají nejen mé produkty, ale i produkty mých klientů možnost dostat se ke stovkám milionů zákazníků Amazonu po celém světě. 

A tady může začít naše společná cesta...

Po letech praxe na Amazonu jsem se rozhodla předat své znalosti v e-booku. Pomoci vám na cestě na Amazon Marketplace. Ušetřit váš čas i peníze sdílením mých zkušeností. 
V tomto e-booku naleznete jednoduchý návod, jak vstoupit na Amazon Marketplace. Vybrat správný trh, produkt, cenu a způsob prodeje. Budu vaším průvodcem. 

Jste rozhodnuti začít s prodejem na Amazonu? 

Prvním krokem, který vás čeká, je založení prodejního účtu Seller Central. Na tento důležitý krok jsem pro vás připravila 50 minutový online návod. Provádím vás požadavky Amazonu, řeším nejčastější problémy registrace. 

Online návod naleznete ZDE.