Gabriela | amz GUIDE

Amazon v roce 2022

Superschopnosti Amazonu v roce 2022

“Proč prodávat zboží na Amazonu?” to je jen jedna z častých otázek každého nové prodejce. Z pohledu někoho, kdo se na Amazonu pohybuje od roku 2014 vám dnes představím  “Superschopnosti Amazonu”.

 Ať už máte zavedené podnikání v oblasti internetového obchodu, nebo skvělý nápad na nový produkt, dám vám pár důvodů, proč začít uvažovat nad prodejem na Amazonu. Další cenné rady naleznete i v mém eBooku

SUPERSCHOPNOST Č. 1 AMAZON PRIME

 Není tajemství, že zákazníci na celém světě milují Amazon. V roce 2021 měl Amazon přes 200 milionů předplatitelů služby Prime. 

 

 Prime je služba Amazonu, která obsahuje balíček zvýhodnění pro své předplatitele.

 Jako Prime zákazník například v Německu získáte za 7,99 EUR / měsíčně neomezený přístup k hudbě, elektronickým knihám, filmům, online vysílání a dopravu zdarma. Díky této služby mají zákazníci k Amazonu důvěru a zůstávají mu věrni.

Téma: „Proč zákazníci milují Amazon.“ rozebírám i ve svém eBooku.

 

SUPERSCHOPNOST Č. 2 SÍLA 

 Jaká je další superschopnost Amazonu? Co třeba 300 milionů aktivních zákazníků ve více než 180 zemích? Navíc možnost obsluhy těchto zákazníků z jedné administrace? 

 Zajímá vás více čísel spojených s Amazon Marketplace? Najdete je v mém eBooku zdarma.

SUPERSCHOPNOST Č. 3 SKLADY

 Pro prodejce, kteří si zvolí prodej FBA má Amazon k dispozici síť skladů po celém světě. Na tyto sklady můžete své zboží za poplatek uložit a nabídnout tak svým zákazníkům rychlé dodání.

Prodej ze skladu Amazonu

SUPERSCHOPNOST Č. 4 AUTOMATIZACE

 Automatizace všech procesů v jedné administraci. Řešíte prodej z vašich skladů, nebo ze skladů Amazonu? U obou variant vyřešíte ze svého Seller Central účtu všechny úkony potřebné k podnikání na Amazonu